Originálky BPŽ

Cathy Kelly-Jako my všechny

18. března 2009 v 17:43 | vokloba
Hana, Leona a Emma jsou přítelkyně a žijí v Irsku, v Dublinu. Seznámily se na poznávací cestě do Egypta. Hana prožívá úspěšné období: po dramatickém rozchodu s přítelem si doplnila vzdělání, zhubla a našla si kvalifikovanou práci, která ji baví. Leona je matkou tří dorůstajících dětí. Je rozvedená, pracuje jako sestra ve veterinární ordinaci a miluje zvířata. Zoufale touží po lásce muže,je romantická a pevně věří, že někde ve vesmíru na ni čeká její rytíř na bílém koni. Nejmladší Emma je šťastně vdaná, ale marně touží po dítěti. Bojuje s tyranským otcem a stará se o vážně nemocnou matku.

Dokonalá sestra-Donna Hay

1. července 2008 v 18:29 | Andy


Bude Phoebe až do smrti žít ve stínu své krásnější starší sestry Alex?
Anotace: Vdává se sestřenice Phoebe Redmondové a ona, jako družička, znovu musí snášet příšerné taftové šaty, které vůbec nelichotí její postavě. A aby toho nebylo málo, její práce zástupkyně šéfkuchaře v oblíbeném yorském baru Barato připomíná spíše práci ve válečné oblasti, protože její nadřízený má značné psychopatické sklony. A jako by to nestačilo, miluje muže, který chodí s její úžasnou sestrou Alex. Je to těžké. A jako by ani to nestačilo, Phoebe tuší, že Alex Lukea vlastně vůbec nemiluje. Potom Alex zbrkle přijme Lukeovu žádost o ruku a vypadá to, že se Phoebe znovu bude muset obléct do taftu. Ale není jediná, kdo prožil zklamání v lásce. Jednou večer se v baru Barato objeví Will, má slavnostní oblečení a nemá kam jít. Žaket si oblékl na svou svatbu, která se však neuskutečnila, protože ho nevěsta odmítla přímo u oltáře…

Úžasná na pohled-Louise Bagshawe

1. července 2008 v 18:25 | Andy
Pomsta dokáže být sladká. Spojeny poutem zrady, které se na nich dopustil tentýž muž, stávají se dvě ženy - rivalky nečekanými spojenkyněmi a zjistí, že pomsta je nevyhnutelná.

Dokonalý život-Kate Thompson

1. července 2008 v 18:21 | Andy
?Zlaté děvče? Kalypso O?Kellyová obvykle dostane to, co chce. Jako vlivná šéfka castingové agentury je zvyklá, že všichni skáčou, jak píská.
Romantička Dannie Mooreová je paní svého osudu. Už jednou se spálila s partnerem, který byl válečným dopisovatelem, a je odhodlána se víckrát nezamilovat.
Oddaná svobodná matka Rosa Elliotová sní o zbrusu novém životě, v němž se osvobodí od tyranských šéfů, kteří považují ženy za podřadné bytosti. Shledává však, že zapomenout na opatrnost nemusí být tou nejlepší cestou k uskutečnění snů?Autor: Kate Thompsonová
Stran: 260
Vydal: BB/art s.r.o.
Rok: 2005

Přelétavé štěstí-Patricia Scanlan

1. července 2008 v 18:17 | Andy
Rok vydání:2005
Počet stran:412
Formát zboží:150×210×38 mm
Vazba:pevná s přebalem lesklá
Jazyk:Čeština
Váha (přibližně):21,3 kilogramů
Svatba Olivera Flynna je společenskou událostí roku a vybraná smetánka Kilronanu se pyšní pozvánkami.
Novomanželka Noreen se konečně vyhoupla nad své dvě sestry, které se považovaly ve všech směrech za lepší. Najednou stojí o třídu výš! Stále ji však trápí palčivá pochybnost: miluje ji Oliver doopravdy? Vzal by si ji, kdyby ho sama nepožádala?
Svatební host Lorna Morganová se nemůže dočkat, až setře z bot prach Kilronanu. Je stvořena pro jasná světla velkoměsta - na rozdíl od své "buranské" sestřenice Heather Williamsové, kterou pozvali jen na závěrečnou oslavu jako doprovod venkovského automechanika Neila. Heather se ale podle Lorny nikdy nezmění, vždycky zůstane až jako poslední...
Avšak i ti nenápadní se brání a jeden rok může přinést mnoho změn. Čas dožene Noreen, Lornu i Heather v Dublinu, Londýně stejně jako v New Yorku. Pandořina skříňka otevřená při svatbě Flynnových se však zavře teprve v Kilronanu

Jiná žena-Jane Green

1. července 2008 v 18:13 | Andy
Ellie totiž vyrůstala bez matky, a tak teď doufá najít spřízněnost duší, milující společenství, podporu jiných lidí, kteří za všech okolností stojí při sobě.
Jenže co když je té rodiny najednou až příliš? Co když není pro Dana nejdůležitější ženou jeho života? Co když je tu jiná žena? A co když tou jinou ženou je jeho vlastní matka? Ellie se tak náhle vypořádává s poznáním, že milující rodina nemusí vždy být dokonalá. Učí se snášet pravidelné nedělní obědy s rodiči svého manžela, pravidelné telefonáty své tchyně, dovolenou s celou rodinou. A bolestně zjišťuje, že někdy jenom láska nestačí.
Autor: Jane Green
Stran: 318
Vydal: BB/art s.r.o.
Rok: 2005

Džungle rtěnek-Candace Bushnell

1. července 2008 v 18:10 | Andy
Nico O'Neillyová je šéfredaktorka časopisu Bonfire a chystá se převzít celé mediální oddělení. Má hvězdnou budoucnost, úspěšného manžela a dospívající dceru, pro kterou by udělala cokoli - ale z manželství se už dávno vytratila romantika, a proto se snaží najít ji v náručí mladšího muže. Wendy Healyová je ředitelka filmové společnosti Parador Pictures a matka tří dětí. Manžela prakticky živí, nicméně jí vyhovuje, že se on dokáže postarat o děti a jí zbývá dostatek času na práci. Celý svět se jí hroutí ve chvíli, kdy ji manžel z ničeho nic požádá o rozvod. Victory Fordová, jedna z nejúspěšnějších módních návrhářek v New York City, je i ve svých třiačtyřiceti letech nenapravitelný snílek, ale sotva dokáže držet krok se svými ideály. Poté, co naváže vztah s výstředním padesátiletým milionářem, začne zpochybňovat nejen existenci pravé lásky, ale i postavení úspěšné ženy ve světě byznysu. Hrdinkami románu jsou opět úspěšné ženy, s jakými jsme se již setkali už v autorčiných předešlých románech. Pro tyto čtyřicetileté dámy, nerozlučné přítelkyně, kterým Bushnellová přisoudila tradiční mužské role, je nejdůležitější, aby se ve svém oboru udržely na vrcholu.
Nakladatel: BB/art Rok vydání: 2006 Vazba: Vázaný Rozměry: 152 x 210 mm Počet stran: 383 Váha: 594 g

Dotek hvězd-Marian Keyes

1. července 2008 v 18:08 | Andy
Maggie Walshová má za sebou strastiplný rok. Celý dosavadní život se snažila dělat jen to, co je správné, ale se žalostným výsledkem: manželství s Garvem se jí rozpadá, právě přišla o práci a doma v irském Dublinu vytrvale prší. V okamžiku, kdy se ze všeho trápení ocitne na pokraji nervového zhroucení, se odhodlá k ráznému kroku - skoncovat se vším, co ji poutá k domovu, a vydat se do slunného Los Angeles ke své nejlepší přítelkyni Emily, která odjela do "města andělů" v naději, že se tu z ní stane známá filmová scenáristka. Svůj první scénář tu sice prodala, ale nikdy se nenatočil, a tak se Emily jen taktak drží nad vodou. Upřímná utěšitelka v podobě Maggie je přesně to, co v této chvíli potřebuje.
Maggie se snaží ze všech sil zaplašit Emiliny tvůrčí chmury a stane se její agentkou. A dospěje k názoru, že už je nejvyšší čas, aby se ona sama z "dobračky" změnila v "divošku". Vrhne se střemhlav do barvitého života showbusinessu a doufá, že se tím odpoutá i od svých vlastních problémů. Zpočátku se všechno odvíjí ještě lépe, než si vysnila. Pohybuje se v prostředí filmových hvězd, a dokonce se zamiluje. Zakrátko má ale po krk vysedávání u telefonu a čekání na to, až si pro ni sukničkář Troy najde čas. Tehdy jí nabídne ne právě nezištnou podporu Emilina přítelkyně, lesbička Lara. Pozlátko Hollywoodu a všeho, co se k němu váže, a také zpráva, že její manžel Garv našel útěchu v náručí jiné ženy, však Maggie po čase přiměje k přehodnocení celého dosavadního života.
Nakladatel:
BB/art
Počet stran:
-
Vazba:
Vázaný
Formát, hmotnost:
150x212 mm, 556 g
Rok vydání:
2003

Vsaď se-Crusie Jennifer

1. července 2008 v 18:04 | Andy
Minerva Dobbsová dovede střízlivě zhodnotit své šance na úspěch v situacích, které jí osud přináší. Calvin Morrisey bezhlavě neriskuje a nikdy neprohrává. Vzájemné setkání ovšem oba zaskočí - když se v životě objeví pravá láska, jdou všechny sázky stranou… Minerva ví, že notoricky známé …žili šťastně, a jestli neumřeli, žijí dodnes patří do pohádky - alespoň pokud jde o muže, který ji pozval na večeři jenom proto, aby vyhrál sázku. Atraktivní a úspěšný Calvin Morrisey si uvědomuje, že vážný vztah nepřichází v úvahu, tím méně se ženou tak zvláštní jako Min Dobbsová. I když nosí skvělé sandálky a pohled na ni mu bere dech. Proto se po prvním společném večeru rozloučí; oba se shodnou, že se viděli naposledy. Jenže osud s nimi má jiné plány. Netrvá dlouho a zkříží jim cesty znovu. Min s Calem se brzy musí vypořádat s žárlivým ex-přítelem, spoustou neodolatelných koblih a porcí vynikajícího kuřete na víně, vytrvalou psycholožkou, zrzavým, záhadně chytrým kocourem, a řadou dalších neočekávaných situací. I když hlas rozumu každému z nich radí zůstat nad věcí, je tolik důvodů, proč mu nenaslouchat… činkem...
Nakladatel: BB/art Rok vydání: 2006 Vazba: Vázaný Rozměry: 150 x 210 mm Počet stran: 318 Váha: 525 g

Pravidla lásky-Freya North

1. července 2008 v 18:01 | Andy
Thea Luckmoreová věří v lásku - v magickou jiskru skutečné, staromódní romantické lásky. Je rozhodnutá se buď šíleně zamilovat - nebo nic. Alice Heggartyová, její nejlepší přítelkyně, se vždy zamilovává v zajetí smyslné touhy - do okouzlujících darebáků, kteří jí pravidelně lámou srdce. Když skončí její další nešťastný vztah, Alice dospěje k rozhodnutí. Je nejvyšší čas se vdát a přesně ví, koho si vezme. Tu neidentifikovatelnou jiskru, ve kterou Thea věří, v ní zažehne náhodné setkání na Primrose Hill… Saul Mundy se zdá být dokonalý a Thea zjistí, že je zamilovaná a připadá si v sedmém nebi. Čerstvě provdaná Alice však brzy pochopí, že není ochotná hrát podle pravidel tak, jak si myslela. Začne je porušovat napravo, nalevo, všude… Současně se v základech otřese Thein svět, v němž láska hraje roli číslo jedna.
Nakladatel: BB/art Rok vydání: 2006 Vazba: Vázaný Rozměry: 155 x 215 mm Počet stran: 372 Váha: 599 g

Bratr a sestra-Joanna Trollopová

1. července 2008 v 17:58 | Andy
V jádru příběhu, jakoby opsaného ze života, pochopíme, co je rodina.
Anotace: Většina lidí ví, odkud pochází, kam patří. David a Natálie nikoli. Vyrostli společně jako sourozenci, jsou silně závislí jeden na druhém. Každého ovšem porodila jiná matka. Na prahu čtyřicítky v nich zvítězí touha poznat své biologické matky. Není to jednoduchá cesta ani pro Davida a Natálii, není to ovšem snadné ani pro jejich partnery a okolí. Nutkání zjistit, odkud přišli, výrazně ovlivní i ženy, které jim daly život a ten svůj si mezitím uspořádaly po svém, dokonce porodily další děti.

A zrodila se hvězda-Louise Bagshawe

1. července 2008 v 17:54 | Andy
Louise Bagshawe , BB ART, Pevná s přebalem lesklá, 1.01.2006
Anna Brownová tráví své dny v kanceláři velké produkční kanceláře čtením neúspěšných scénářů a sní o tom, že se jí jednoho dne podaří stát u zrodu skutečného trháku. Zatímco kolem ní se to hemží samými elegantními a nervově labilními krasavicemi, o Anně se při nejlepší vůli nedá říct, že by byla "hezká". Neperspektivní zaměstnání a strašlivý přítel jí na sebevědomí taky nepřidávají. Anna začíná mít pocit, že talent sám o sobě nestačí. Vtom se na scéně objevuje Mark Swan, jeden z nejuznávanějších filmových režisérů, samotář a podivín s takřka neomezenou mocí. Každý by se na jeho talentu a slávě chtěl přiživit - od ředitelů filmových ateliérů až po exluzivní topmodelky. Pro Annu by mohl být lístkem nahoru, jenže jak by mohla jen doufat, že by si filmový bůh vybral právě ji?

PS:Miluju Tě-Cecilia Ahern

1. července 2008 v 17:51 | Andy
Existují 2 obaly:
Holly a Gerry patří k těm šťastným manželským párům, jimž by každý mohl závidět. Náhle, v jeho třiceti letech, odhalí lékaři u Gerryho rakovinu v konečném stadiu. Holly si vůbec nedokáže život bez Gerryho představit a vlastně si ani nic takového představovat nechce. Jenže Gerry s ní má jiné plány. Pár měsíců po jeho smrti dostane Holly balíček dopisů, které pro ni její manžel sepsal a v nichž ji žádá o splnění nečekaných úkolů. S pomocí těchto dopisů, svých potrhlých kamarádek a milující rodiny, která ji někdy dohání k šílenství, Holly postupně objevuje nový život; život dokonce rozmanitější než ten, který ji osud donutil nechat za sebou.
Nakladatel:
BB/art
Počet stran:
374
Vazba:
Vázaný
Formát, hmotnost:
152x210 mm, 596 g
Rok vydání:
2005

Jsem v tom-Jane Green

1. července 2008 v 17:45 | Andy
Omlouvám se větší obal jsem nenašla:-(
Hrdinky v dalším románu Jane Green už překročily třicítku a začaly se zabývat mateřstvím. Ale samy zjišťují, že jen kolem dětí se jejich život točit nebude ani do budoucna. Jsem v tom totiž není o dětech, je to vyprávění o lidech, o vztazích, přátelství, lásce i jejím nedostatku. Julia, Maeve, Sam. Tři ženy, jejichž život se začal točit kolem dítěte. Julia po něm touží. Žije ve svazku bez lásky s Markem a věří, že právě dítě by jejich vztah napravilo. To ovšem nepřichází. Tak dlouho, až Julia odchází a zjišťuje, že na mateřství ještě vůbec připravená není. Maeve je přesvědčená, že je alergická na jakýkoli závazek. Zvykla si žít sama a nehodlá na tom nic měnit klidně až do konce života. Jenomže prožije jednu vášnivou noc s Markem. A otěhotní. Sam už těhotná je, přestože dítě nijak neplánovala. Ale žije v pevném manželském svazku a těhotenství bere jako další životní etapu. Jenže po porodu malého a samozřejmě geniálního George zjišťuje, že její manželství možná zase tak pevné nebylo.

Zítra změním svět-Louise Bagshawe

1. července 2008 v 17:39 | Andy
Lucy Evansová je se svým životem naprosto spokojena. Užívá si ho plnými doušky, bydlí v nádherném bytě u svého nejlepšího kamaráda Ollieho a živí se kritikou počítačových her. Vydělá si tak akorát na pár piv s kamarády a jídlo z bufetu. Ale všechno se obrátí vzhůru nohama. Je přestupní rok a Ollieho přítelkyně, Příšerná Viktorie, ho požádá o ruku. A chce, aby se Lucy odstěhovala. A aby toho nebylo málo, Lucy je vyhozena z práce. Takřka přes noc je bez peněz a bez střechy nad hlavou. A jestli chce získat místo recepční v realitní kanceláři, je třeba, aby se z ní navíc přes noc stala pravá anglická dáma. Lucy se musí změnit ve svůj vlastní protiklad. Zapomenout na ragby, martensky a heavy metal; zvyknout si na oblečení od Laury Ashley, vysoké podpatky a Chardonnay. Dokáže to Lucy? Zachrání Ollieho před jeho strašnou přítelkyní? A zvládne svého božského, amerického šéfa? A bude ještě vůbec kdy sama sebou?
Nakladatel: BB/art Rok vydání: 2005 Vazba: Vázaný Rozměry: 150 x 210 mm Počet stran: 319 Váha: 514 g

Jendou pro vždy-Cathy Kelly

1. července 2008 v 17:36 | Andy
Pohádkové kmotřičky existují, a to dokonce i v poklidných irských kopcích… V jednom krásném městečku zvaném Carrickwell žily byly tři ženy. Tři ženy, které si myslely, že mají svůj život báječně naplánovaný. Ctižádostivá Mel s báječnou kariérou, laskavá Daisy toužící po miminku s přítelem, který je pro ni vším, a prchlivá Cleo připravená nastoupit po dokončení hotelové školy do rodinného podniku. Zčista jasna je všechno jinak a jejich životy se začínají měnit. Mel se užírá vinou, že nemá kvůli práci čas na své dvě děti, a rozhodne se k ráznému řešení. To, co mělo být pro Daisy tou nejpřirozenější věcí na světě, se stává největším utrpením jejího života. A Cleo musí přihlížet, jak se její drahocenný rodinný podnik rozpadá stejně jako její vztahy s rodiči a sourozenci. V ohrožení se najednou ocitá vše, oč tyto tři ženy vždy usilovaly. Jenomže Carrickwell je magické místo. Zachumlané ve stínu hory Mount Carraig je stejně staré jako čas sám. A nové lázně, které tu otevírá Leah, žena s vlastním bolestným tajemstvím, jsou předurčeny k tomu, aby rozčeřily stojaté vody. Příchod Leah přináší nový vítr i pro Mel, Daisy a Cleo, které konečně získávají odvahu a nacházejí to, na čem v životě opravdu záleží… jednou provždy. Nakladatel: BB/art
Rok vydání: 2006
Vazba: Vázaný Rozměry: 150 x 210 mm Počet stran: 389 Váha: 613 g

Krása na prodej-Candace Bushnellová

1. července 2008 v 17:33 | Andy
KNIHA - KRÁSA NA PRODEJ <img align='absmiddle' alt='Česky' src=
Krása na prodej
Autor:Candace Bushnellová
Stran:488
Knihy, mapy -Beletrie pro dospělé - Všeobecné a ostatní
Pevná s přebalem lesklá


Hrdiny románu jsou pří­slušní­ci newyorských horní­ch deseti tisí­c, obyvatelé světa, v němž nikdo není­ dostatečně bohatý, vybraně oblečený ani náležitě společensky postavený, aby si vydobyl pevné mí­sto mezi mocnými v království­ médií­ a zábavy. Janey Wilcoxová touží­ být na vrcholu. Poté, co se stává přední­ modelkou jisté významné agentury a zí­ská si pří­zeň všemi obdivované lvice salonů, se konečně jí­ otevřou dveře do velkého světa. Ve snaze upoutat, okouzlit a stoupat výš po žebří­čku slávy se účastní­ všech významných společenských akcí­ ve zdánlivě bezstarostné ří­ši luxusní­ch automobilů, filmových hvězd, mediální­ch magnátů a vztahů, jejichž smysl chápe pouze zasvěcený jedinec.

O čem je tato rubrika???

1. července 2008 v 17:31 | Andy
Raději vám to přiblížím.....
klinětě na celý článek
 
 

Reklama