Letopisy Narnie

Lev,čarodějnice a skříň: film.dobrodr.

20. června 2008 v 21:07 | vokloba
Největší obrázek výrobku Lev,čarodějnice a skříň: film.dobrodr. Pohádková Narnie ožívá na plátnech kin! Projděte s námi kouzelnou skříní do země zázraků a kouzel - do Narnie! Kniha plná fotografií z filmu Letopisy Narnie: Lev, čarodejnice a skříň doplněných stručným dějem nadchne každého fanouška Narnie. Nenechte si ujít filmové dobrodružství románu Lev, čarodějnice a skříň!

Poslední bitva

20. června 2008 v 20:56 | vokloba
Dějiny Narnie se nachylují ke konci. Mnoho věcí se změnilo od té doby, kdy Narnii vládli Petr,Zuzana, Edmund a Lucie. Mnoho dobrého se obrátilo ve špatné a Aslan se po dlouhé roky neukázal. Moci v Narnii se ujímají nepřátelé a spolu s nimi do země přichází i nové zlo a temné nebezpečí. V tomto dílu se v Narnii sejdou všichni hrdinové předchozích dílů, aby společně vybojovali poslední bitvu proti zlu. Na samém konci se shledávají s Aslanem a stávají se svědky zániku Narnie a jejího času…
224 stran, 219 Kč, nakladatelství Fragment (www.fragment.cz)

Stříbrná židle

20. června 2008 v 20:55 | vokloba
Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel -do Narnie! V tomto dílu se Eustác a Jill pokouší, spolu se Šklíblatíkem, zachránit zmizelého prince Riliana. Na své pouti musí uniknout choutkám lidožravých obrů, aslanova znamení jsou lehce přehlédnutelná a v podzemní říši se utkají se zelenou královnou, která drží zakletého Riliana v zajetí.
256 stran, 219 Kč, nakladatelství Fragment (www.fragment.cz)

Princ Kaspian

20. června 2008 v 20:54 | vokloba
Magická síla navrátila sourozence Petra, Zuzanu, Edmunda a Lucii do Narnie, kterou ničí občanskáválka. Zachránit ji může jen mladý princ Kaspian, ale potřebuje pomoc. Nejprve musí děti Kaspiána najít a pomoci mu svrhnout hamižného strýce a dát svobodu, ještě posledním mluvícím zvířatům.
240 stran, 219 Kč, nakladatelství Fragment (www.fragment.cz)

Kůň a jeho chlapec

20. června 2008 v 20:53 | vokloba
. Na své cestě za svobodou získají spojence, zažijí pronásledování, dostane se jim ine

Lev, čarodějnice a skříň

20. června 2008 v 20:51 | vokloba
V druhém příběhu se čtyři anglické děti - Petr, Zuzana, Edmund a Lucie , kteří tráví čas u starého profesora, kvuli probíhající druhé světové válce. Porjdou skrze jednu starou skříň do Narnie. Země, jíž vládne lev Aslan, žijí trpaslíci amluvící zvířata, rozmáhá se zlo a čas běží úplně jinak, než ten náš. V tomto dílu se děti seznámi s Aslanem i Bílou čarodějnicí a dostanou lekci o přátelství a o sebeobětování se pro druhé…
200 stran, 219 Kč, nakladatelství Fragment (www.fragment.cz)

Čarodějův synovec

20. června 2008 v 20:50 | Vokloba
V prvním díle Letopisů se vracíme proti proudu času, abychom se spolu s dětmi Digorym a Polly podívali na smutný počátek země Narnie, která vznikla zpěvem Lva Aslana. Seznámíme se s tím, jak do čisté, zlem neposkvrněné Narnie pronikla první zášť a jakou nápravu předpověděl Aslan.
148 stran, 219 Kč, nakladatelství Fragment (www.fragment.cz )
 
 

Reklama