Týna a Pony 1-6

19. května 2008 v 18:30 | vokloba |  Ostaní super knížky

Týna a Pony

Autor: Julia Boehme
Nakladatelství: Fragment
Díly:
První díl má název Nerozluční přátelé. Týna s rodinou se přestěhují z Prahy do Hradiště. V ponyklubu v Hradišti se Týna seznámí s krásným, ale tvrdohlavým poníkem Ponym. Když se ale Týna s Ponym vrací z vyjížďky, Ponyho srazí auto... Jak to dopadne?
Druhý díl se jmenuje Rozpustilá opička. Týna s mámou a dědečkem hlídají Oskarovi gorilí mládě, Fridolína. Týna s oddílem začínají cvičit na jezdecké hry, Mounted Games, protože Hana je přihlásila na přátelský turnaj s Lomnicí. Kdo vyhraje?
Třetí díl s názvem Nejchytřejší poník na světě. Týna s oddílem jedou na slovenský turnaj Mounted Games do Javoriny. Ale cestou zpět někdo ukradne auto i s přívěsem, kde je Pony. Uvidí Týna ještě někdy svého milovaného poníka?
Čtvrtý díl s názvem Čtyřnohý zachránce je asi nejlepší z edice. Týna s Ponym a oddílem jedou o prázdninách k Severnímu moři. Týna se tam pohádá s Jitkou. Když jednou jedou po mořském dně na statek, uslyší v mlze volání o pomoc... Kdo je to?
Pátý díl z edice nese název Poník k zulíbání. Na pastvinách hradištského ponyklubu se objeví čtyři islandští koně Sokki, Frekja, Funi a Draumur. Jitka se zamiluje do krásného bělouše Draumura. Avšak isladští koně se musí vrátit domů... Setká se Jitka ještě někdy s Draumurem?
Jak název Loupež v Safariparku napovídá, ze Safariparku někdo krade zvířata. Nejdříve zmizí krajta, potom vzácní papoušci a nakonec gorilí sameček Fridolín! Týna a Jitka se učí na westernové představení, ale loupeže jim nejdou z hlavy. Tak se rozhodnou hlídat v Safariparku... Chytí Týna s Ponym a Jitka s Draumurem zloděje?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Knížky o koních...

jedině
ano
někdy
ne

Komentáře

1 A.n.d.r.e.j.k.a A.n.d.r.e.j.k.a | 19. května 2008 v 18:34 | Reagovat

suprácký

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama